Atakent Taksi Durağı

Samsun'un Atakent bölgesinde taksi ihtiyacınız mı var? Atakent taksi durağı olarak bölgede oldukça kolay bir konumdan sizlere ulaşmaktayız. Durağımız ve bekleme noktalarımız hakkında bilgi edinmek ve taksi talebinde bulunmak için bize ulaşabilirsiniz. 7 / 24 ulaşabileceğiniz irtibat numaralarımız sitemizde yer alıyor.

Atakent taksi çağırma numarasına erişmenizden önce güvenli yolculuk hakkında bilgi almak adına sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. Hatta durağımızda görev yapan konforlu araçlarımızı görmeniz için sitemizde ARAÇLARIMIZ başlıklı bir menüye de yer verdik. Klimalı ve son model araçlardan kurulu olan durağımızdaki araçlarımıza hemen göz atabilirsiniz. Sizleri gideceğiniz adrese güvenli bir şekilde ulaştırabilmek için araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Samsun'da uzun senelerdir taksi durağımızda hizmet vermekte ve güler yüzlü şoförlerimiz ile sizleri memnun etmekteyiz.

Şehir Dışı Taksi Hizmeti

Atakent taksi durağında yer alan araçlarımız ile dilerseniz şehir dışı seyahatlerde de bizi tercih edebilirsiniz. Gideceğiniz konumun bilgisini şoförlerimize iletir iletmez size bir fiyat bilgisi sunulacaktır. Konu ile alakalı daha fazla bilgi edinmek istediğiniz her an, saat farketmeksizin bizi arayabilirsiniz.

Samsun ilinin her ilçesinde hizmetinizdeyiz. 7 gün 24 saat boyunca güvenli ve uygun fiyatlarımız ile kurumsal taşımacılığı size sunuyor ve taksi hizmetlerini sağlıyoruz. Samsun Taflan taksi durağı olarak çok uygun fiyatlarla, uzun mesafelerde dahi hizmet sunuyoruz. Güvenli araçlarımız ve profesyonel şoförlerimiz ile sizlere değer verdiğimizi daha taksiye biniş yaptığınız ilk andan itibaren anlıyorsunuz. Her zaman kurallara uyarak ve önlemleri alarak yolculuk yapmanızı sağlamaktayız.

ÇOK UYGUN FİYATLI TAKSİ HİZMETİ

Samsun Atakent taksi durağı olarak sizlerin rahat & konforlu seyahat etmesini istiyoruz. Son model araçlarımız ile lüks hizmeti sunmaktayız. Kapınıza kadar sizleri güvenli bir şekilde ulaştıracak olan ekiplerimize iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Dolandırılmamak ve fazla ücret ödememek için lütfen sahte numaraları, sahte durakları aramayınız. Güvenilir bir taksi hizmeti almak istediğinizde bizi aramanız gerekir.

En uygun fiyatlı taksi hizmetinden yararlanabilmek için Samsun’da bizi arayabilirsiniz. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık konusunda tecrübeli bir kadro ve son model araçlar ile hizmet vermekteyiz.

Bize Ulaşın
  • Taflan Cami Mahallesi Atatürk Bulvarı No:72 Taflan / Samsun
  • T 0541 675 57 11
  • W 0545 598 55 61
  • E info@taflantaksi.com.tr
0541 675 57 11
Bize Yazın...
Merhaba,
Taflan Taksi olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?